wtorek, 10 kwietnia 2018

Kartki z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Hej, na dziś mam dla Was kilka kartek z okazji Pierwszej Komunii Świętej. 
Pierwsza kartka jest moją dzisiejszą inspiracją dla Piątek Trzynastego. 
Do zrobienia kartek wykorzystałam najnowszą kolekcję Love in Bloom z jej pięknymi kwiatami, ale też z papierami w klasyczne wzory jak kropki czy rąby oraz kolekcję Serendipity White. 

Pierwsza kartka, którą widzicie poniżej jest najbardziej złożona. Składa się z kilku warstw papieru, przyklejonych na klej oraz na kosteczki 3d, co zawsze dodaje ciekawszego wyglądu pracy, niż tylko przyklejanie papieru jeden na drug na klej. 

Wykorzystałam też gotowe tagi w kształcie banerków i kół oraz jedną kartę do journalingu. Żeby projekt był pełniejszy i ciekawszy wzbogaciłam go piękną tekturką z napisem IHS z Agateria Craft. Tekturkę pokolorowałam promarkerami i dodałam blasku przy pomocy brush pena Wink of Stella. 
Żeby kartka była delikatniejsza użyłam również fragmentów gazy oraz koronki. 

Na wszystkich kartkach znajdziecie tekturki, ale nie wszystkie pokolorowane są promarkerami. Na pozostałych dwóch wykonałam embossing na gorąco fioletowym i złotym pudrem do embossingu. Taki zabieg nadaje zupełnie innego wyglądu, nie tylko zmienia kolor tekturki ale także wykończenie, które po embossowaniu jest błyszczące i śliskie w dotyku. 
Miłego dnia!

3 komentarze: