poniedziałek, 25 czerwca 2018

Projekty na Dzień Ojca ze zdjęciami z wakacji

Hej, Dziś mam dla Was dwie fajne inspiracje. Prace wykonane są  z najnowszych papierów Piątek Trzynastego Let's Flamingle. To bardzo fajna, kolorowa kolekcja w tropikalnym klimacie. Kolekcja idealna do tworzenia albumów i layoutów z wakacyjnymi zdjęciami i takie też są moje prace. 

Pierwsza inspiracja wykonana jest na bazie z płyty w kształcie słońca, czy jak kto woli kwiatka.  Całość pomalowałam białą akrylową farbą. Na krawędziach zrobiłam tuszowanie tuszami distress. Kropeczki i gwiazdki to również tuszowanie, tyle że przez maski z A.B. Studio.  Wykrojnikiem w kształcie koła wycięłam zdjęcie moich chłopaków z wakacji i dookoła niego ułożyłam elementy takie jak liście, kwiaty i papugi, które wycięłam z arkusza do wycinania z Piątek Trzynastego. scrapbooking


A to już inspiracja, którą może mieliście okazję widzieć już na blogu Piątek Trzynastego. Jest to banerek do powieszenia, który zrobiłam na Dzień Ojca dla mojego męża. Chciałam, żeby mógł powiesić sobie w pracy zdjęcie z synem.  Baner, na którym wykonałam projekt to gotowy element kolekcji. Jeśli lubicie tworzyć tematyczne przyjęcia na przykład w klimacie hawajskim, to koniecznie przejrzyjcie całą tę kolekcję, ponieważ oprócz papierów znajdziecie też toppery do ciast, banery oraz wizytówki na stół. Są też fajne karty do journalingu, na których można wydrukować zaproszenia. 
Jeśli macie ochotę zobaczyć jak szybko i łatwo jest zrobić taki projekt to zapraszam na mój kanał YouTube gdzie czeka na Was mnóstwo filmów z kursami, również z kursem na ten baner.  Miłego dnia!2 komentarze: