wtorek, 21 sierpnia 2018

Dekoracyjna chmurka ze zdjęciem dzieci

Hej, oj nadrabiam zaległości, nadrabiam. Zaczynam od pokazania Wam projektu na płycie MDF marki Woodouts, w kształcie chmurki.

Do ozdobienia tego słodziakowego kształtu użyłam na początek białego podkładu, następnie białej akrylowej farby, a gdy wszystko przeschło zajęłam się dodawaniem wzorów i elementów z papieru. Wzorki namalowane na chmurce zrobiłam przy użyciu masek/szablonów z wzorami kwiatków z A.B. Studio. Przykładałam szablony w różnych miejscach i zamalowywałam te kwiatki, które mi się podobało. Dzięki użyciu szablonów nie potrzeba nam żadnych twórczych zdolności malowania i rysowania. Wystarczy przyłożyć wzór tam gdzie się go chce i zamalować farbą, tuszem lub pastą.
Ja wykorzystałam tusze distress oxide, które mają śliczne kredowe wykończenie i super łatwo nakładają się za pomocą aplikatora lub gąbki.
Wszystkie kwiatki, piórka, gwiazdki i balon pełen zwierzaków to elementy powycinane z papieru marki Piątek Trzynastego z kolekcji Cute&Co. Jest to bardzo fajna kolekcja papierów o tematyce dziecięcej, w pastelowych kolorach z mnóstwem elementów, z których można zrobić fajne kompozycje. Do papierów można dobrać także inne gotowe dodatki jak banerki, naklejki czy notesy.


Miłego Dnia!
1 komentarz: