piątek, 27 września 2019

Meble do pracowni scrapbookingowej

Hej,
Zastanawiam się, czy poszukujecie mebli do swoich pracowni scrapowych? Ja szukałam bardzo długo, znajdowałam głównie zagraniczne opcje, które jakoś tak nie wchodziły dla mnie w grę. W końcu rok temu wreszcie zdecydowałam się na otwarcie własnej firmy, na początku z bazami do ozdabiania, następnie z mebelkami. Powstało Woodouts!
Zaczęło się od szafki na papier, następnie organizery na tusze distress, maski i markery.
Pytaliście często o szafeczki, które mogły być wkładami do regałów typu Kallax z Ikei i takie też są teraz w Woodouts! dostępne.

Moja pracownia wygląda coraz piękniej i jest coraz bardziej praktyczna.  Jakiś czas temu odświeżyłam ściany i teraz czekają na prace, które będą je zdobiły. Gdy już wszystko będzie na tip top na pewni zrobię dla Was nowy film z cyklu Craftroom tour.

Tymczasem kilka zdjęć z moimi nowymi mebelkami.1 komentarz:

  1. Bardzo elegancko to wygląda :) Ja mam trochę nietypową pracownię, jest położona najwyżej, więc są tam tak mocne skosy, że normalne meble tam nie wchodzą. Twoje więc uratowały mój porządek i ułatwiły pracę. W planach mam jeszcze dokupić organizer na prostokątne tusze i, jak tak dalej pójdzie, czwartą szafkę na papiery, bo ich kolekcja niebezpiecznie się rozrasta ;)

    OdpowiedzUsuń