poniedziałek, 20 lipca 2020

Kartki na Chrzest Święty i urodzinki

Hej, ostatnio sporo zrobiłam kartek i innych prac na Chrzest, urodzinki i inne okazje. Pokażę Wam wszystkie, bo może szukacie jakiejś inspiracji, czy szybkiego pomysłu na taką właśnie okazję. 

Na początek Chrzest dziewczynki. Tę kartkę zrobiłam w ramach współpracy z Little Birdie Crafts. Papiery i kwiaty są właśnie tej marki. Papier to kolekcja Celebrate Life. Zakupy w Little Bierdie możecie robić na ich amerykańskiej stronie, wrzucam Wam  kod rabatowy z nim nim uzyskacie 5% rabatu 
KAROLINA5 . 
Napis Chrzest święty pochodzi z mojego sklepiku w Woodouts.


Kartka kwiatowa na 2 urodzinki dla dzziewczynki to połączzenie papierów z Prima Marketing , cyferek z Woodouts, które niebawem będą dostępne w sklepie, koronek, kwiatków i ramki z masy clay. 


 


Na chrzciny często tez robię projekty do powieszenia jak ten mały 20 cm bodziaczek z ramką z Woodouts,.
Mamy w sklepie tez dużą wersję z grubszej płyty bez rameczki, który bardziej nadaje się na większe projekty jak metryczki. Listę produktów znajdziecie tez pod spodem posta. 
Mnóstwo listków, które tu widzicie to drobiazgi wycięte wykrojnikami Lady E Design. 


I kolejna kartka na chrzciny, tym razem dla chłopczyka. mały bodziaczek z serduszkiem to fajny dodatek do kartek i boxów. Zrobiłam na nim embossing na gorąco białym pudrem i powiem Wam że jest to super sposób na nadanie elementom z płyty hdf fajnego kolory i wykończenia bez większego wysiłku. 


Bardzo podobna do pierwszej kartki, którą widzieliście, ale odrobinkę inna karteczka na chrzest dla dziewczynki. 


Na koniec jeszcze jedna kartka dla chłopczyka. Ta jest troszkę bardziej rozbudowana. Wykorzystałam piękne papiery Lemoncraft zz kolekcji Serenity i Little boy's world no i troszkę listków z Blush. Wszystkie kolekcje fajnie do siebie pasują i można je z powodzeniem łączyć. 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza