wtorek, 30 maja 2017

2017/18 Kaisercraft Design Team Application


Hi!  I'm more than happy to tell you I have been chosen to participate in Round 2 of 2017/18 Kaisercraft Design Team call out :))) I was very surprised when I got the email with this information, I just couldn't belive that  it is true. 

Few days ago I have recived a package of beautiful Kaisercraft products, brand new collection called Lilac Whisper.  Papers and die cuts are in  very  delicate colors  in shades of  lilac,  blue  and teal . I was very happy to see those collors and patterns because I knew they will be great for romantic, multilayered project full of details thanks to matching die cuts. 

Before I got a package full of goodies I was wondering a while what to create . Should I make a layout or a card, or maybe a mixedmedia project? It was a hard decision, but when I  opened the packege I saw a beautiful tag shaped stencil with pretty tiny flowers. I felt that it is a sign to create what I like the most and I decided to make a Tag. I know it is important to make a good impression but for me more important is to have fun playing with paper and to create from the heart. 


Hej! Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę Wam powiedzieć o tym, iż zostałam wybrana do drugiej rundy naboru do Kaisercraft Design Team. Byłam mega zaskoczona gdy odczytałam maila i szczerze mówiąc, aż nie mogłam uwierzyć.  

Kilka dni temu dotarla do mnie paczka z pięknymi produktami Kaisercraft, z całkiem nowiutką kolekcją Lilac Whisper. Papiery i die cuty są w bardzo delikatnych kolorach, w odcieniach fioletu, błękitu i takiego niebiesko/zielonego (teal).  Bardzo się ucieszyłam gdy zobaczyłam te kolorki i wzory, ponieważ wiedziałam od razu, że będą idealne do romantycznego, wielowarstwowego projektu pełnego detali z pasujących die cutów. 

Zanim dostałam paczkę dość długo rozmyślałam nad tym jaki projekt zrobić. Czy powinnam zrobić layout czy kartkę, a może jakiś mixedmediowy projekt? Decyzja była trudna, ale w momencie gdy otworzyłam paczkę i zobaczyłam śliczną maskę w kształcie Taga z maleńkimy kwiatkami uznałam, że to musi być dla mnie znak i postanowiłam stworzyć to co lubię najbardziej czyli Tag. Wiem, że to ważne żeby zrobić dobre wrażenie (szczególnie w tej sytuacji), ale dla mnie najważniejsze jest żeby dobrze się bawić i tworzyć z serca. 
Here is my project.
A oto mój projekt. 
*****************************************************


*****************************************************Below you will find few progress photos of my project but I think it will be more intresting to watch a quick process video. 

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z przebiegu pracy nad tagiem, chociaż wydaje mi się, że znacznie bardziej ciekawe jest oglądanie video z procesu. 


At first I cut a 15x10 cm tag shape from Echo and Sage papers  and also I cut some different sizes stripes from other sheets. I distressed the edges and start to create the first part of the composition. I was gluing some layers with glue, other using doublesided foam tape to create three dimentional look.

Na początku wycięłam kształt taga o wymiarach 15x10 cm z arkusza Echo i Sage oraz docięłam kilka pasków z innych arkuszy. Postarzyłam krawędzie i zaczęłam tworzyć pierwszą część kompozycji. Niektóre warstwy przyklejałam na klej inne na dwustronną piankową taśmę klejącą, żeby nadać tagowi bardziej trójwymiarowy wygląd. 
To add some texture and lighten the project I used blossom stencil with white texture paste. 

Żeby dodać teksturę do projektu i nieco go rozjaśnić użyłam maski blossom i białej pasty strukturalnej. I was under great impression of collectabes and it was hard to decite which one to use. After a moment I made my choice and start to adding thise beautiful die cuts. 


Byłam pod wrażeniem ślicznych die cutów i na początku nie mogłam się zdecydować, które z nich wybrać do projektu. Po chwilce jednak wybrałam i zaczęłam dodawać te piękne ozdoby. 

I love paper flowers so I just had to use them on my project. I glued all the flowers using hot glue gun. I finished off my project with white glitter and splashes of white gesso. 

Uwielbiam papierowe kwiaty wiec po prostu musiałam użyć ich do taga. Przykleiłam kwiaty na klej na gorąco. Projekt wykończyłam obsypując go w kilku miejscach brokatem i spryskując białym gesso. 


Kaisercraft materials:
CT885 |Collectables - Lilac Whisper, IT017 | Mini Designer Template Blossom, F643 | Paper Blooms - Amethyst, F649 | Mini Paper Blooms, FL604 Wooden Flourish Pack -  Bouquet, P2350 | Echo, P2324 | Hydrangea, P2348 | White Wood, 12x12 Weave | CD157 | Sage
Życzcie mi powodzenia ;)
Wish me luck ;)

7 komentarzy: