poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Kartki Clean and Simple ze stemplami mojego projektu dla AB Studio

Hej,

Zaczęłam zabawę w scrapowanie i kartkowanie ponad 7 lat temu, czas leci jak szalony. Przez te długie lata poznałam całą masę wspaniałych twórców, świetnych producentów, mnóstwo produktów, które stały się moimi ulubionymi.
Gdyby ktoś powiedział mi wtedy, że sama stworzę produkty na których pasjonaci tacy jak ja będą pracować, chyba nigdy bym nie uwierzyła.
A jednak, pół roku temu powstało Woodouts! i bazy z MDF do scrapbookingu i nie tylko, a dopiero przed chwilą na w AB Studio  pojawiły się stempelki do kolorowania mojego projektu, i właśnie o tym chciałam Wam dziś powiedzieć.

Nie jest tak, że usiadłam i wymyśliłam sobie, że dziś narysuję stemple. Rysunki były kiedyś moim hobby, ale wyparł je scrap i fakt, że nigdy nie wydawały mi się dostatecznie dobre,  żeby je pokazywać lub coś innego z nimi zrobić.
Wysoki poziom samokrytyki skutecznie hamował moje chęci do rysowania. Jak to w życiu bywa, coś się zmieniło, poznałam ludzi wspierających, zachęcających do działania i dzięki temu dziś mogę Wam pokazać dwie kartki, na których w roli głównej występują moje rysunki.

Pierwsza kartka jest ze stempelkiem z zestawu z kaktusami. Jak ją zrobić zobaczycie na filmiku który przygotowałam dla was na moim kanale YouTube.
Kaktusa kolorowałam markerami Copic, dzięki temu ma on taki intensywny kolor i lekkie cieniowanie. Gdy stempel był pokolorowany wycięłam go i nakleiłam na tło na piankę craft, w ten sposób odstaje od białego serca i jeszcze bardziej wyróżnia się z tła.Druga karteczka jest z imprezowym pingwinkiem. Może mieliście okazję widzieć go już kiedyś na moim instagramie, miałam taki moment, że brałam się za kolorowanie, teraz dopracowałam szczegóły i udało się przekuć bazgranki w coś fajnego. Czy stempli będzie więcej zobaczymy już niedługo, pomysły są :)
1 komentarz: