poniedziałek, 22 stycznia 2018

Kartka urodzinowa z miśkiem z papierów Cute&Co

Hej, Jak tam u Was kartkowanie? Ja muszę się przyznać, że ostatnio troszkę odpuściłam i nie robiłam już czegoś kreatywnego każdego dnia, czy wieczoru. Potrwało to dłuższą chwilę, ale uznałam, że koniec już tej przerwy i pora wrócić do starych nawyków. Tak więc oficjalnie żegnam się z wieczorami na kanapie w towarzystwie ulubionych seriali:) 

Mam mnóstwo papierów, więcej nić jestem w stanie użyć, jakoś się nazbierał i nadal zbiera. Trudno się oprzeć pięknym nowym kolekcjom, które pojawiają się ostatnio w sklepach. No i się nie oparłam, kupiłam nowe słodkie papiery Piątek 13. Raczej nie trzeba było mnie namawiać, chociaż przyznaję, że lekki wpływ na te zakupy miała moja scrapowa przyjaciółka Joanna Nowik, która dumnie reprezentuje Piątek 13, jako członkini ich dt i wielka entuzjastka tej marki. 

Tak więc dziś pokazuję Wam pierwszą karteczkę z papierów Cute&Co. Miłego dnia kochani :) 6 komentarzy:

 1. Przepiękna, bardzo urocza!
  Też mam te papiery, ale jeszcze nie zdążyłam ich pociąć, najpierw byłam na urlopie, a teraz jestem chora i jedyne o czym marzę po pracy, to łóżko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja jakoś tak od razu ruszyłam, powycinałam najpierw wszystkie te obrazeczki, aż mnie palce bolały :) a potem już jakoś poszło samo, ale też czasem mi szkoda tych ślicznych wzorków. Kuruj się, ja już po choróbskach mam nadzieje, choć wiele chorowałam od listopada.

   Usuń