poniedziałek, 8 lipca 2019

Radosny urodzinowy Layout

Wszystko co kocham to ten mały szkrabek na zdjęciu, no jest jeszcze kilka rzeczy osób ale tegu tu kocham najbardziej. Już niedługo 8 urodziny mojego urwisa, a ja jeszcze nie zrobiłam należytej oprawy do zdjęć z zeszłorocznej imprezy. Było cudnie, mnóstwo dzieci, tor z przeszkodami, basen, tort, bańki no marzenie. Mnóstwo roześmianych buziek i pięknych kolorowych zdjęć.


Ostatnio raczej nieczęsto zdarza mi się mieszać kolekcje. Kiedyś robiłam to bez przerwy, a teraz jakoś chyba z lenistwa nie kombinuję. Wiadomo, że cała kolekcja papierów z jakiejś marki skomponowana jest tak, że wszystko pięknie do siebie pasuje, a gdyby tak pociąć dwie?

Tak się złożyło, że mam dwie śliczne kolekcje, jedna jest z AB Studio i nosi nazwę Over the rainbow, a druga z Piątek Trzynastego i jest całkowicie wakacyjna.

Jak połączyłam te dwa rodzaje radosnych papierów możecie zobaczyć na video tutorialu na moim kanale YouTube. 

Za tło posłużył mi arkusz papierów z AB Studio, natomiast cytryny i liście to P13. Dodatkowo powycinałam sporo dodatków z arkuszy do wycinania i ułożyłam z nich kompozycje na piance craft. 

O wyborze papierów zdecydowały kolory zdjęcia. Zielona trawa idealnie pasowała odcieniem do liści. Chciałam, żeby również na tle coś się działo i tu idealnie sprawdziły się akwarelowe, turkusowe paseczki z AB STudio. Napisy to pocięte karty do Project lIfe z Family Portraits, które dostałam kiedyś w ramach nagrody za najciekawszy blog. 
Swoją drogą ostatnio chyba u mnie mało ciekawie, prawie zero tekstu, same zdjęcia, ale jakoś tak czasu brak i chyba weny do pisania. 

Za to dziś troszkę więcej.

1 komentarz:

  1. Przepiękny! Taki ciepły, radosny i beztroski, bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń