niedziela, 26 lipca 2015

Co zrobić? Kocham różowy :)

Scrap Around The World
Witajcie Kochani :)


Ostatnio sporo piszę, ale korzystam z okazji bo niedługo trzeba będzie wrócić do pracy i pewnie zabraknie mi czasu na hobby. Szkoda, ale już od 5 lat jestem tylko Home Manager :) i pora wziąć się za coś jeszce. 
Tymczasem wczoraj wytworzyłam Layout do inspiracji z Scrap Around The World. Nadal raczkuję w tej formie scrapowania, ale bez treningu nie ma efektów, więc nie tracę czasu. Fotki zrobiłam w kwiatowym ogrodzie mojej matki chrzestnej. Do projektu wybrałam to po prawej. Próbowałam też z tym, na którym jest trzmiel ale wyglądało jakoś upiornie. 


To jest tablica inspiracji.

Musicie przyznać, że kolory są po prostu piękne. Bardzo nasycone i mocne. Najpierw moją uwagę przyciągnęły właśnie one i tak wybrałam główne kolory mojej pracy czyli różowy i niebieski. Wiem niezbyt oryginalnie, ale co tam, tak lubię. Generalnie głównie zainspirowało mnie środkowe największe zdjęcie. W projekcie znajdziecie schody oraz rozbielone koło. Jako tło użyłam turkusowego papieru i wzbogaciłam go maską z kliszą fotograficzną. 
Jak wyszła całość oceńcie sami :)

At first my inspiration were the colours , so bright and so saturate. I choose pink and blue for my project, well I know that this is not really original but what can I do, I just love those colours. Than I noticed the stairs and the whiten circle in the middle of the board, and You can find them on my page.


Scrap around the world

scrap around the worldDziękuję za odwiedziny i komentarze :)
Thanks for visit and comments


10 komentarzy:

 1. It is summer, so when will be better time to use flowers on pages :) Nature is a great inspiration.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjnie pozytywna praca :) Dużo radości i wspaniałych kolorów! Świetne zdjęcie i jego oprawa :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrap Around The World!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, pozytywnie musi być, i widzę po Twoim zdjęciu, że nie tylko ja kocham różowy :) pozdrowienia

   Usuń
 3. Cudownie opisałaś wszystko, co cię zainspirowało! Od razu poczułam całą opowieść. Piękny scrap - świetne połączenie kolorów i kompozycja! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrap Around The World.

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful layout! Love all those yummy layers! Please remember you must have an active link back to our blog to be eligible for a prize. Don't want you to miss out! All the best from SATW! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lovely page, great colors and layers! Thanks so much for joining us at SATW this month.

  OdpowiedzUsuń