poniedziałek, 30 stycznia 2017

Wakacyjny Layout dla Studio75Hej kochani :)

Niedawno wreszcie udało mi się dotrzeć do fotografa i wywołać zdjęcia z wakacji. Oznacza to tyle, że w najbliższym czasie będę na pewno robić więcej layoutów.
Spora część moich zdjęć to selfiki, nie dlatego, że tak się strasznie uwielbiam i lubię na siebie patrzeć nie, żebyście sobie nie myśleli...  Sprawa przedstawia się tak, że nikt mi zdjęć robić nie chce. Trochę zmuszam męża, ale dość mocno go to męczy, ponieważ po zrobieniu zdjęcia poddaję je ocenie i niestety zawsze coś mi nie pasuje. Nie tak wykadrowane jak bym chciała, lub z innej perspektywy itd. Hmm, może dlatego nie chce mi ich robić.
W każdym razie na dziś mam Lo ze zdjęciem z wakacji. Pewnie równie dobrze mogłabym pstryknąć takie samo zdjęcie  przed domem w ogrodzie, bo jak to zwykle z selfikami bywa widać głównie moją buzię. Musicie mi wierzyć na słowo, że zdjęcie zrobione jest w Grecji na Santorini, a gdybyście chcieli  zobaczyć inne zdjęcia z tego pięknego miejsca, tym razem już nie selfi i poczytać jak było zapraszam TUTAJ

Ten projekt jest moją najnowszą inspiracją dla Studio75. Użyłam papierów z moich ulubionych kolekcji : Marzenia Alicji oraz Sekretny ogród
Krawędzie tła wytuszowałam niebieskim tuszem distress, który nałożyłam też przez maskę w marokańskie wzory na środku tła. Całość kompozycji układałam właśnie na tym maskowanym tle. 


Tekturka z gwiazdkami pochodzi z zimowej kolekcji, ale jakoś mi to nie przeszkodziło, żeby wkomponować ją do projektu. W sumie gwiazdki to dość uniwersalny motyw. Nałożyłam na nią pastę z brokatem i podmalowałam delikatnie błyszczącą, różową farbą akrylową. Tę różową farbę, dość mocno rozwodnioną nałożyłam też na tło i elementy, z których stworzyłam kompozycję. Na początku całość nie zawierała kwiatów, ale jednak czegoś mi brakowało. Kwiaty pięknie uzupełniają projekty i dodają nieco romantycznego wyglądu. 
Na sam koniec wzbogaciłam tło odbitkami różnych stempli. Wybrałam czarny tusz po to, żeby skontrastować całość, bez tego było mdło. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia :)


5 komentarzy: