poniedziałek, 23 stycznia 2017

Wiosenna kartka z gniazdkiem / Card with bird's nestWitajcie kochani:)Jeszcze niektórzy mają w domu choinkę i bożonarodzeniowy nastrój, a tu już czas pomyśleć o Wielkanocy i komuniach. 
Dziś chcę Wam pokazać wiosenną kartkę z gniazdkiem, którą wykonałam specjalnie dla Studio75. Być może niektórzy z Was wybierają się na tegoroczny zlot Craft-Wawa 11 lutego w Warszawie. Jeśli tak na pewno się tam spotkamy, a co więcej możemy wspólnie zrobić kartkę w ramach Make&Take. Zapraszam Was do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona, ale zostało jeszcze kilka. Wybrałam papiery z kolekcji Sekretny Ogród, Primo Rosa oraz Marzenia Alicji.
Gniazdko zrobiłam z sizalu i mam nadzieję, że każdy uczestnik Make&Take zrobi je własnoręcznie. Śliczne kwiatki pochodzą z Wild Orchid Crafts. 

Dziś wreszcie mamy piękny słoneczny dzień. W moim województwie są teraz ferie i choć mój synek chodzi jeszcze do przedszkola, zamierzam nieco skrócić mu czas nauki i codziennie zabierać na narty. W zeszłym roku kilka kilometrów od mojego domu ruszył świetny stok Kurza Góra  ze szkółką dla dzieci, dlatego korzystam z okazji i uczę mojego bąbla jeździć na nartach.  
To już drugi sezon narciarskiej nauki mojego synka i z radością zauważam, że pamięta prawie wszystko czego nauczył się w poprzednim sezonie. A jak było właśnie rok temu, możecie poczytać TUTAJ


Pozdrawiam i biegnę korzystać z tego pięknego, słonecznego dnia :)
Karolina 

6 komentarzy: