czwartek, 6 sierpnia 2015

Traveller's Layout

Strona dla podróżnika


Witajcie :)Nadal pozostaję w klimacie wakacyjnym, ale tym razem bez plażowania, drinka z parasolką i klapek. Chciałam Wam pokazać Layout, który zrobiłam do tablicy inspiracyjnej Scrap Around The World. 
Tym razem tablica jest w stonowanych kolorach brązu. Moją uwagę najbardziej przyciągnęło zdjęcie brzegu morza, pewnie dlatego, że już dość mocno tęsknię za chwilami, kiedy mieszkałam w Gdyni, a morski brzeg był wtedy na wyciągnięcie ręki. Zapamiętałam też drogowskaz z różnymi kierunkami podróży oraz słowa explore, dream, discover na tle mapy. W projekcie skupiłam się właśnie na tych trzech elementach. Cały układ oparłam na zdjęciu brzegu morza. Ustawiłam całość kompozycji na dwóch przeciwległych rogach,  tak jak jest ona ustawiona właśnie na zdjęciu z brzegiem. Poszarpane papiery skojarzyłam z falami morza. Na przeciwległej stronie umieściłam cały ciężar pracy i główny punkt,  latarnię morską. Zawarłam też kilka elementów z mapą i wskaźnikami. Gdy teraz patrzę na projekt zauważyłam, że mocno rzuca się w oczy, to że cała strona jest zapełniona. Takie moje horror vacui :) 


My Layout is based on the photo with  seashore, waves and sand. I built the page on two opposite corners, as it is on the seashore photo. I associate  jagged paper with waves. The main part of the page is in the left down corner and it concentrate all the weight of the page. From the moodboard I remembered mostly the picture with worlds on the map, and guidepost. I used those items om my page.  

Dzięki za odwiedziny i komentarze :)
Thank You for visit and comments :)

10 komentarzy:

 1. Mmm fajne :) i na Ciebie przyszła kolej na marynistyczne klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Beautiful layout !! I love it !! Thank you for playing at SATW :)
  Lydie Denis.

  OdpowiedzUsuń
 3. Beautiful layout ! Thank you for playing at SATW :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Great layout! Love the torn paper technique! All the best from SATW! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I love it, so tranquil and peaceful! Thanks for playing along with us at SATW.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pretty layout! Love nautical style) Thanks for playing along with us at SATW.

  OdpowiedzUsuń