czwartek, 3 maja 2018

Exploding box na chrzciny dla dziewczynki / Exploding box for a baby girl

Hej, Fajnym pomysłem na prezent i pamiątkę dla dziecka jest pudełeczko typu exploding box. 
jest to pudełeczko, które po zdjęciu wieczka rozkłada się i nie raz zaskakuje pięknym wnętrzem, pełnym dekoracji, ozóbek i życzeń. 
Praca, którą Wam dziś pokazuję to exploding box na chrzciny dla dziewczynki, wykonany z papierów Piątek trzynastego Cute&Co. Na środku pudełko zdobi kołyska 3d pomalowana na biało i posypana brokatem. Na ściankach znajduje się tort wycięty z arkusza z dodatkami do wycinania właśnie z kolekcji Cute&Co, tekturka ze Scrapińca, życzenia i mały aniołek z wykrojnika. 

Hi, a nice idea for a gift and a souvenir for a child is an exploding box.
It is a box that, after removing the lid, openes  and sometimes surprises with a beautiful interior, full of decorations and wishes.

The work that I present to you today is the exploding box for christenings for a girl, made of papers Piątek Trzynastego, collection  Cute & Co. In the middle of the box is decorated with a cradle 3d painted white acrilic paint and sprinkled with glitter. On the walls there is a cake cut out of the sheet with additions to be cut from the Cute & Co collection, a chipboard from Scrapiniec, wishes and a little angel from the metal  die.

Miłego Dnia!
Have a nice day!

1 komentarz: