piątek, 18 września 2015

Kobiecy klimat na bogato

KOBIECO, CZYLI SHABBY CHIC


Witam :)

Wiem, wiem, nie tylko shabby jest kobiece, można znaleźć 1000 innych sposobów na przedstawienie kobiecego spojrzenia na świat. Jednak dla mnie tiule, koronki i jasne pastelowe róże i błękity są właśnie kwintesencją kobiecości. Tej cząstki w nas, która jest romantyczna, pełna marzeń, która czeka na coś wspaniałego co ma się zaraz wydarzyć w naszym zwyczajnym życiu. 

Scrapbooking card

Tak więc moja kobieca praca jest właśnie taka. Tiulowa, pomponiasta, z koronką,  falbanką, wstążeczką, błyskotką, w pastelach i kwiatach z odrobiną magii. 

Kartka scrapbooking

Do wykonania tej słodkiej karteczki użyłam papierów LemonCraft Forget Me Not oraz Studio Light Tres Chic.  Tekturki z sentencjami i wróżką pochodzą z kolekcji Kaisercraft. Użyłam też pasty brokatowej oraz perełek w płynie. 
Pompon oraz kokardkę zrobiłam z tiulu dekoracyjnego metodą "na widelcu" tu jest link do tego świetnego sposobu na mini pomponiki. Wstążeczkę robię tak jak pompon, tylko go nie rozcinam. 
Uszyłam też tiulową falbankę, ale niestety jest słabo widoczna. Troszkę widać ją na ostatnim zdjęciu, ale tiul był za jasny i słabo się odznacza od całości. 

Karolina Czołba

Kartkę zgłaszam do wyzwania sklepu Bee scrap
Wklejam też link z tablicą inspiracyjną, obejrzyjcie bo zdjęcia są super. Kartka scrapbooking

Kartka scrapbooking

Serdeczne dzięki za odwiedziny i komentarze :)
Thank You for visit and comments :) 

6 komentarzy: