piątek, 4 września 2015

Muchomor i wróżka

ZACZAROWANY OGRÓD


Bardzo, ale to bardzo lubię robić Tagi. I wiecie chyba nawet wiem dlaczego tak jest. Kartki często robię na zamówienie. Chociaż zwykle każdy mówi, że mam zrobić to co uważam i na pewno będzie fajne, zawsze jest ten element niepewności, czy efekt się spodoba. Najczęściej robię kartki, potem exploding box, potem layouty i na samym końcu tagi. I w tej samej kolejności mogłabym ułożyć prośby moich znajomych. Zawsze potrzebują kartek i boxów. Więc mimo że mam całkowitą dowolność tego co zrobię, inaczej tworzy się dla siebie,kiedy zwyczajnie ma się na to ochotę, a inaczej dla kogoś na zamówienie. Tagi robię dla siebie, dla własnej przyjemności, tak jak na hobbystę przystało. Moja motywacja jest wewnętrzna, a wiadomo od dawna, że właśnie taki rodzaj motywacji zapewnia najlepszą skuteczność i wkład w pracę. Nie ma też obawy przed oceną, no chyba że Waszą :)


Magiczny ogród


Do zrobienia tej pracy użyłam tekturek Kaisercraft Enchanted Garden. No i faktycznie wyszedł taki odrobinkę zaczarowany. Głównie ze względu na tę wróżkę siedzącą na muchomorze. 


Moje natchnienie

Widzieliście film "Moulin Rouge"  z 2001 roku? Wiem stare dzieje, ale warto nawet teraz po niego sięgnąć ,jeśli lubicie musicale. W rolach głównych wystąpili Nicole Kidman i Ewan McGregor. Film oczywiście o miłości, z mnóstwem świetnie zaaranżowanych piosenek. Jest pełen zapierających dech w piersiach dekoracji i kostiumów. Dzieje się we Francji 1900 roku. Jest tam też jeden element, który wiąże się z tym tagiem, mała latająca zielona wróżka. 
Na mnie "Moulin Rouge" zrobił niesamowite wrażenie, również dlatego że idąc do kina nie wiedziałam kompletnie nic na jego temat. Kiedy aktorzy zaczęli śpiewać byłam w lekkim szoku, bo nie wiedziałam nawet, że to musical. Polecam Wam gorąco na nadchodzące chłodne wieczory. 

Serdeczne dzięki za odwiedziny i komentarze :)
Thank You for visit and comments :)

14 komentarzy:

 1. przecuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny tag:), fantastyczne kolory, i ta wrozka siedzaca na mouchomorku:), przepiekna praca:), szkoda, ze tak malo zdjec...pozdrawiam cieplo dziekujac za udzial w Grzybowym Wyzwaniu JUST TAG IT!

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie dlatego ja bym nie mogła robić na zamówienie, bo by mnie to więcej stresu kosztowało niż przyjemności :D lubię robić prace tak na luzie :)

  tag boski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest bardzo śliczny, ma w sobie coś magicznego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tę odrobinkę magii chodziło. Dzięki i pozdrowienia

   Usuń
 4. Bardzo ładny tag :) Dziękuję za udział w wyzwaniu JUST TAG IT! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczny TAG :) dziękuję za udział w wyzwaniu Kartkowego ABC :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki słodki i uroczy tag ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu JUST TAG IT! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! Fajny grzybek :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Kartkowe ABC.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładny tag. Taki baśniowy :) Dziękuję za udział w wyzwaniu JUST TAG IT! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczny tag :) Dziękujemy za udział wyzwaniu - DT JUST TAG IT :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczny :) JTI dziękuje za udział w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń