środa, 7 października 2015

Z innej beczki

AKWARELOWE MALOWANKI

Dziś coś troszkę innego. Jakiś czas temu kupiłam farby akwarelowe ecoline i gdy nadarza się okazja wypróbowuję ich właściwości. Malarka ze mnie żadna, ale lubię czasem wziąć pędzel do ręki. Kilka dni temu zaczęłam zmieniać dekorację na kominku z letniej na jesienną. Jakoś tak wyszło, że tych jesiennych dekoracji mam strasznie mało. Nic drogiego kupować nie chcę, więc trzeba było coś wymyślić. Zaczęłam od wyprzedaży w Pepco. Znalazłam tam dwie białe gwiazdki, były dość mocno zniszczone i brudne, ale dzięki temu kosztowały tylko 5 zł szt. Długo się nie zastanawiałam. Kupiłam dwie ostatnie sztuki i zabrałam się za nadawanie im jesiennego charakteru. 

dekoracje na jesień


Pomalowałam je najpierw gesso, a później farbami ecoline. Na koniec gdzieniegdzie nałożyłam maskę z żelu i posypałam brokatem.  


malowane akwarelą

Głęboko w szafie, troszkę zapomniane leżały sobie dwie pomarańczowe doniczki. Wypełniłam je szyszkami i gotowe. Zrobiłam też malutki domeczek z tektury, który już Wam niedawno pokazywałam. No i na koniec malowane dynie.


dynia malowana akwarelą

dekoracja kominka

Dziękuję za odwiedziny :)
Thank You for visit :)

3 komentarze:

  1. Thanks for sharing the change from summer to autumn. Your projects looks lovely.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna dekoracja :) ja kiedyś lubiłam jesienią na stole mieć tacę z dyniami ozdobnymi :) ale ostatnio u mnie dekoracje przegrywają walkę o miejsce z kredkami i papierami ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakie piękne ozdoby! Wystarczy na nie spojrzeć i każdy szary dzień jest do zniesienia :)

    OdpowiedzUsuń