poniedziałek, 8 lutego 2016

Candy box video tutorial

INSPIRACJA DLA GOSCRAPWreszcie się odważyłam i zrobiłam filmik z kursem. 
Nie sama, bez mojego męża nawet nie wiedziałabym od czego zacząć.  Brat zrobił specjalną ramę do nagrywania z góry, mąż zmontował film, a ja kroiłam i kleiłam papierki. Jak wyszło zobaczycie sami, dajcie znać czy jest czytelny i jasny, czy coś byście zmienili, coś dodali. Tylko błagam delikatnie bo bardzo się stresuję. Wiecie jak to jest czytać swój własny tekst, swoich błędów się nie widzi.Z filmikiem jest podobnie. Dlatego liczę na Was:)Kurs nagrałam dla GOscrap w ramach tematu tygodnia , którym jest opakowanie na słodycze. 

scrapbooking
W wielu regionach Polski są różne tradycje wielkanocne. W moich stronach dzieci biegają od domu do domu i smagają nogi rózgami lub oblewają wodą, w zamian za co dostają słodkie upominki. Każdego roku dzieci odwiedzających nasz dom  jest coraz mniej. Z czasem smaganki ograniczyły się do odwiedzania najbliższych przyjaciół i rodziny. Moja zasada jest taka, że pozwalam się smagać do 10 rano. Potem już jest za późno. Kto nie zdąży tego strata. 
W dzieciństwie razem z bratem wybieraliśmy się na łowy o 7 rano. Wstawaliśmy żwawi jak skowronki, uzbrojeni i gotowi do zabawy. Inna rzecz z przygotowaniem mojego taty, który nas woził od ciotki do ciotki. Nie bardzo mu się chciało, ale zawsze to dla nas robił. Po powrocie do domu oddawaliśmy mu część łupów. 
Najgorzej miała mama. Zostawała na posterunku sama, ze ścierką i wiaderkiem w ręku. Gdy dzieci przychodziły z rózgami sprzątania było trochę mniej, ale gdy przychodziły i z rózgami i z wodą to była masa roboty. 

Moje opakowanko zrobiłam właśnie z myślą o paczuszkach dla smagaczy.
Kiedyś, już je Wam pokazywałam. Pomysł znalazłam dość dawno na Pinterest. Pudełeczko nazywało się cookie and tea bag holder. Zmieniłam nieco wymiary, żeby dostosować do miary centymetrowej. 

Do wykonania wykorzystałam papiery i dodatki z GOscrap, tam też znajdziecie szczegóły.


Dziękuję za odwiedziny i do zobaczenia wkrótce :)
Thank You for visit and see you soon :)6 komentarzy:

 1. This is a wonderful tradition. I love learning about the traditions of other countries! Your video ws fantastic and I love your music choice! Great job!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Filmik świetny, tylko mów coś jeszcze przy następnym! :) Ale serio - jest profesjonalnie, czytelnie i... kolorowo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za podpowiedź :) Mój mąż też jest za tym żebym coś mówiła, ale wiesz jak człowiek słyszy swój głos jest tak dziwnie. No może się zdecyduję :) Pozdrowienia

   Usuń
 3. Karolino jak zawsze super 😊
  Wszystko dokładnie pokazałaś i ślicznie wykonałaś. Chętnie obejrzę więcej 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, a co ty taka oficjalna ;) Dzięki, że chciało ci się oglądać. Pozdrowionka :)

   Usuń