środa, 17 lutego 2016

W podobnej tonacji

BIAŁO, RÓŻOWO, TURKUSOWOZauważyłam, że czasem zdarza mi się robić kilka prac pod rząd w podobnej kolorystyce. Tak jest też tym razem. . 
Mam dziś trzy rzeczy. Stronę Art journala, ATC i Layout. 

Na początek Layout, który zrobiłam jako inspirację dla GOscrapkarolina czołba

Art journal

Ostatnio sporo eksperymentuję, testują produkty i techniki. Wykorzystuję do tego Art journal. Najpierw kupiłam sobie specjalny segregator. Zrobiłam w nim dwie strony, ale był jakiś taki bez duszy. Od czasu do czasu biegam po sklepach ze starociami i kupuję, różne z pozoru niepotrzebne rzeczy. Ostatnio kupiłam, półkę z mini przegródkami, która czeka w kolejce na przeróbkę, oraz dwie stare książki. Książki kupiłam właśnie z myślą o Art journalu. Obie są w języku niemieckim, nigdy ich nie przeczytam, więc mam mniejsze wyrzuty sumienia, że je w pewnym sensie niszczę, choć wolę myśleć, że nadaję im drugie życie i zmieniam ich funkcje. W każdym razie testowałam nową farbę, szpachtelki i maski właśnie w tej książce z odzysku. Pracę zgłaszam do wyzwania w Craftowym Ogródku. 

karolina czołba


karolina czołba
Na koniec ATC 
temat: delikatnośćNie wiem, czy to przez walentynki i wszechobecne na blogach miłosne wyzwania, ale mnie też popchnęło w ten temat. 
Zrobiłam dwie karty z napisem love. Miłość to jedna z tych delikatnych, ulotnych rzeczy, o które trzeba dbać na co dzień i regularnie. mixedmedia


mixedmediaDziękuję za odwiedziny i do zobaczenia wkrótce :)
Thank you for visit and see you soon :)
9 komentarzy:

 1. śliczne prace, zwłaszcza atc :) przepiękne kolorki

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudnie delikatna miłość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne prace :) Layout taki lekki, i taki Twój :) Art journal ma fajne różowe akcenty, które mnie przyciągają - uwielbiam! A ATC - fajnie, że się w to wkręcasz :) Ja też kocham je od niedawna!
  Dzięki za zgłoszenie art journalu do CO :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciepła miła praca :) delikatna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie prace delikatne i dla mnie niezwykłe kolorystycznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne ATC i cudownie wpisuje się w zadany temat :)

  OdpowiedzUsuń