sobota, 23 kwietnia 2016

Znak czasu


SELFIKOWE ATC
   Przeglądałam ostatnio zdjęcia i co się okazało? Większość fotek to selfie, a już zdjęcia z imprez to same selfiki i to łazienkowe. OMG, czy my już do reszty zgłupieliśmy? No ale co zrobić, gdy nikomu oprócz Ciebie nie chce się wziąć do ręki aparatu, a na dodatek chcesz być na zdjęciu. No to jest tylko jedno wyjście prawda? 
   Od kilku lat nie zabieram na wakacje aparatu. Kiedyś zawsze brałam dużą i ciężką lustrzankę. Zdjęcia robiłam tylko ją, a gdy prosiłam kogoś z towarzyszy podróży o fotkę, no cóż, robili je ale  z wielkim bólem.  Dlatego właściwie cieszę się z tego super wynalazku jakim są selfiki,  przynajmniej mam dużo zdjęć z synkiem, mężem itd. Co prawda są na nich głównie nasze twarze, ale są. 
 Na pewno wiecie, że są nawet trendy w robieniu sobie selfie. Przodowniczką i trendsetterką w tej kwestii jest Kim Kardashian - królowa selfików. Selfik z dziubkiem, z rybimi ustami, z kaczymi ustami z łapką ... Z polskich gwiazd, mi najbardziej kojarzy się Dawid Woliński robiący dziubek w windzie.


   Ostatnio na urodzinach mojego bratanka, mój tata strzelił sobie selfika, podczas zdmuchiwania świeczek. Jak to nie jest znak czasu, to nie wiem co nim jest. Dlatego właśnie postanowiłam, że Selfiki będą moją interpretacją tematu Znak czasu w wyzwaniu ArtGrupy ATC


   Tym razem nie robiłam mediowanej pracy. Ostatnio postanowiłam, że pora przypomnieć sobie co w scrapbookingu mnie zafascynowało, co mnie w nim zainteresowało i zachwyciło. Były to piękne, radosne scrapki, pełne soczystych kolorów, wzorków i warstw. I właśnie takie ATC zrobiłam. Może trochę mało artystycznie, bo nie zrobiłam nawet maźnięcia pędzlem, ale tak chciałam. 

Napstrykałam chyba ze 100 zdjęć stojąc w oknie. Na przeciw mnie moi sąsiedzi pracowali w ogrodzie, a ja stroiłam miny do telefonu. No pewnie sobie pomyśleli, że straszny ze mnie pustak :)ja bym tak pomyślała. 

Dziękuję za odwiedziny i do zobaczenia wkrótce :)
20 komentarzy:

 1. Super wpis. Rozbawil mnie. Ale fakttelefonomania i selfie to zdecydowanie znak naszych czasów. Na moje szczęście ja jestem niefotogeniczna :p a co do samych ATC to ja uwielbiam prace takie czysto papierowe. Media wyglądaja fajnie ale to już nie to. Spasowac różne papiery o różnych fakturach to jest wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam też lubię sobie czasem strzelić selfika ;P
  Fajne te Twoje ATC, takie kolorowe, ale największą ich ozdobą jesteś Ty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, no aż mnie zawstydziłaś :) Dziękuję i pozdrawiam :)

   Usuń
 3. świetny pomysł :) oj tak to na pewno znak czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha, nie ważne co tam pomyśleli, ważny jest świetny efekt ATC :] Miny po prostu adorable ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale fajna, optymistyczna interpretacja tematu. Jestem zauroczona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie bardzo mi miło, że się podoba :) Pozdrowienia

   Usuń
 6. Aż się uśmiechnęłam. Świetne ATC i wpis.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobre! Pustak też jest znakiem czasu... niestety

  OdpowiedzUsuń